Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit.

Jepet apartament 2+1 per qera ne katin e pare banim tek Kompleksi Dinamo ne Komune te Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i arreduar shume mire dhe ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar. Per me sh...

550.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  20/11/2019   

Jepet apartament 2+1 per qera ne katin e pare banim tek Kompleksi Dinamo ne Komune te Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, ambient gatimi, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i arreduar shume mire dhe ndodhet ne nje ndertim te mireadministruar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera