Jepet me qera apartament 2+1+2 ne ‘Myslym Shyr’.

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe totale prej 120 m2 ne zonen e ‘Myslym Shyrit’. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet nga nje sallon, nje ambient gatimi te vecuar , dy dhoma gjumi,, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal...

400.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  09/10/2019   

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe totale prej 120 m2 ne zonen e ‘Myslym Shyrit’. Apartamenti jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet nga nje sallon, nje ambient gatimi te vecuar , dy dhoma gjumi,, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Ka orientim nga Lindja cfare ben qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne numrin : +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera