JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ‘UET’.

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 prane universitetit UET, ne Rrugen Sali Butka. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme. Organizohet nga nje sallon i ndricuar , ambient gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone. Apartament...

400.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/08/2019   

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2 prane universitetit UET, ne Rrugen Sali Butka. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri me te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme. Organizohet nga nje sallon i ndricuar , ambient gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin: +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera