Jepet me qera apartament 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 mbi mbikalimin e Qendres 'Kristal', ne 'Komune te Parisit'. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ka nje mobilim modern dhe ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri te mireadministruar. . Per me shume informacion ap...

330.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Jepet me qera apartament 1+1 mbi mbikalimin e Qendres 'Kristal', ne 'Komune te Parisit'. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ka nje mobilim modern dhe ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri te mireadministruar. . Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera