Jepet me qera apartament 1+1 prane 'Kompleksit Kika'

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi me punime cilesore, dhe jepet me qera i mobiluar. Per me shume informacion ose per nje v...

330.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  14/01/2020   

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 74m2 tek 'Komuna e Parisit'. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi me punime cilesore, dhe jepet me qera i mobiluar. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera