Jepet me qera apartament 1+1 ne 'Komune te Parisit'

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 63m2 ne rrugen 'Medar Shtylla', ne 'Komune te Parisit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara te Ti...

350.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  18/10/2019   

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 63m2 ne rrugen 'Medar Shtylla', ne 'Komune te Parisit. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera