JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE HYRJE TE ‘MYSLYM SHYRIT’

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne hyrje te “Mylslym Shyrit”, me siperfaqe 60 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, nje depo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Per m...

350.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/08/2019   

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne hyrje te “Mylslym Shyrit”, me siperfaqe 60 m2. Eshte i organizuar nga nje sallon, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, nje depo dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera