Jepet me qera ambient komercial tek 'Rruga e Bogdaneve'

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe te brendshme 44,6 m2 dhe fasade te jashtme 6m2 tek 'Rruga e Bogdaneve', shume prane 'Rruges se Kavajes'. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , ofron mundesi reklamimi te biznesit pasi ka fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet, ka fluks t...

400.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Apartamente  

  28/10/2019   

Jepet me qera ambient komercial me siperfaqe te brendshme 44,6 m2 dhe fasade te jashtme 6m2 tek 'Rruga e Bogdaneve', shume prane 'Rruges se Kavajes'. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , ofron mundesi reklamimi te biznesit pasi ka fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet, ka fluks te larte kalimtaresh dhe ofron akses me rruget kryesore si Rr.Durresit, Rr.Kavajes etj. Ne cmim nuk eshte perfshire tatimi mbi burim 15%. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni +355694020500.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera