Hyrje 2+1 me qira tek Truma.

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur tek Truma. Ambjenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Ndodhet në katin e dytë, ofrohet e mobiluar.

20000.00 Lek

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  05/09/2018   

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur tek Truma. Ambjenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Ndodhet në katin e dytë, ofrohet e mobiluar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Qera