Apartament 2+1 për shitje tek Sahati

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhina – dy dhoma gjumi – një banjo të kompletuar Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 ko...

42000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  12/07/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.

Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo të kompletuar

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.

Apartamenti ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje