Apartament 2+1 për shitje pranë “Traditës”

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës. Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit. Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni – dy dhoma gjumi – dy ballkone – dy banjo Cilësitë e apartamentit: – ...

78195.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  11/06/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës.

Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni

– dy dhoma gjumi

– dy ballkone

– dy banjo

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar ne pllakë

– dritare duralumini të pajisur me grila

– dhomat janë të shtruara me parket

– apartamenti është i ri

– ka dyer druri.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë karabinare.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje