Apartament 2+1 për shitje në rrugën "Bujar Bishanaku"

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim. Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën - dy dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: - b...

9000000.00 Lek

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  22/07/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - ballkonet ofrojnë pamje nga rruga kryesore

- ka ashensor

- ofrohet në shitje i mobiluar.

- apartamenti është i shtruar në pllakë

- pallati është ndërtim i viteve të fundit

- dritaret janë duralumini dhe janë të pajisura me grila

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje