Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m². Apartamenti ka në përbërje 2 dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë, 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret dhe një ballkon Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake. Ofron pa...

83200.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  08/07/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m².

Apartamenti ka në përbërje 2 dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë, 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret dhe një ballkon

Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake.

Ofron pamje nga lindja dhe nga perëndimi.

Pallati është i pajisur me ashensor.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje