Apartament 2+1 në shitje në Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit me adresë: rruga “Marin Biçikemi” dhe me sipërfaqe totale prej 104 m². ✅Apartamenti ka në përbërje: - Sallon + Kuzhinë - 2 dhoma gjumi - 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret - Një ballkon ✔Cilësi të tjera: - Është e shtruar n...

83200.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  12/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit me adresë: rruga “Marin Biçikemi” dhe me sipërfaqe totale prej 104 m².

✅Apartamenti ka në përbërje:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret
- Një ballkon

✔Cilësi të tjera:
- Është e shtruar në pllakë dhe parket.
- Ka xhama termikë dhe plastikë.
- Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake.
- Ofron pamje nga lindja dhe nga perëndimi.
- Pallati është i pajisur me ashensor.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje