Apartament 2+1 me qira te Sahati

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia". Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon - kuzhina - dy dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit:...

300.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  13/08/2019   

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".

Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë

- ka dritare dhe dyer duralumini

- dritaret janë të pajisura me grila

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

- ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje