Apartament 1+1 për shitje në Velipojë

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: – kuzhina, – një dhomë gjumi, – një banjo, – një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë, – ka kondicion...

59000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  10/06/2019   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë.

Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: – kuzhina,

– një dhomë gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– ka kondicioner në kuzhinë,

– ka dritare duralumini,

– banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar dhe gjithashtu ofron mundësinë e blerjes së një garazhdi 40 m².

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje