Apartament 1+1 në shitje në Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, te rruga e Koplikëve. ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga: -Sallon + Kuzhinë -Dhomë gjumi -Banjo -Ballkon -Korridor ✅Cilësi të tjera të apartamentit janë: - Është i rikonstruktuar - Ka sistem elektrik ...

24000.00 Euro €

  Shkodër, Shkodër, Shqiperi  

  Apartamente  

  08/02/2018   

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, te rruga e Koplikëve.

✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe përbëhet nga:
-Sallon + Kuzhinë
-Dhomë gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Korridor

✅Cilësi të tjera të apartamentit janë:
- Është i rikonstruktuar
- Ka sistem elektrik dhe hidraulik shumë cilësor
- Ka dritare duralumini dopio xham
- Dera e jashtme është e blinduar
- Shitet i pamobiluar

Publiko si: agjensi

Tipi i njoftimit: Ofroj

Tipi i kontrates: Shitje