Volkswagen VOLKSWAGEN CADDY 1.4 LIFE BENZIN Viti 2009

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima KM..........: 97000 SHES VOLKSWAGEN CADDY LIFE 1.4 BENZIN TEPER EKONOMIKE MOTOR I THJESHT DHE MUND TE BEHET DHE ME GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR ME 97000 KM 100% TE GARANTUARA TE FABRIKES ME: ...

5999.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  20/03/2019   

Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja......: Klima
KM..........: 97000

SHES VOLKSWAGEN CADDY LIFE 1.4 BENZIN TEPER EKONOMIKE MOTOR I THJESHT DHE MUND TE BEHET DHE ME GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR ME 97000 KM 100% TE GARANTUARA TE FABRIKES

ME:
KAMBIO MANUALE
KLIMA
1.4 BENZIN
SENSOR MBRAPA
XHAMA TE ZINJ TE FABRIKES
2 CELSA
97000 KM

Cel. : 0692109922

Marka: VOLKSWAGEN

Viti i prodhimit: 2009

Kilometrazhi: 90.000 - 94.999

Lënda djegëse: Naftë

Marshi: Manuale

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Ofroj