Volkswagen GOLF 6 PLUS 2.0 TDI HIGLINE Viti 2009

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima KM..........: 168000 shes volkswagen golf 6 PLUS 2.0 TDI HIGLINE VITI 2009 EURO 4 e sapo ardhur nga GJERMANIA me dogan te paguar ne gjendje perfekte e perdorur nga 1 pronar me: kambio automatike klima sensor para dhe m...

8500.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  20/03/2019   

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 168000

shes volkswagen golf 6 PLUS 2.0 TDI HIGLINE VITI 2009 EURO 4 e sapo ardhur nga GJERMANIA me dogan te paguar ne gjendje perfekte e perdorur nga 1 pronar

me:
kambio automatike
klima
sensor para dhe mbrapa
sendilje ngohje
navigator i madh
xhama jeshil fabrike
2 celsa me pult
1 pronar

Cel. : 0692109922

Marka: VOLKSWAGEN

Viti i prodhimit: 2009

Kilometrazhi: 160.000 - 169.999

Lënda djegëse: Naftë

Marshi: Automatike

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Ofroj