SHITET OPEL VECTRA nafte

Shitet Opel Vectra nafte 2.2 dti . Tirane. Ne gjendje shume te mire pune. Me letra te paguara dhe sherbime te gjitha te kryera. Me kondicioner. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 2.OOO euro i diskutushem. Cel. 069 20 24 012

2000.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  01/02/2019   

Shitet Opel Vectra nafte 2.2 dti . Tirane. Ne gjendje shume te mire pune. Me letra te paguara dhe sherbime te gjitha te kryera. Me kondicioner. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 2.OOO euro i diskutushem.
Cel. 069 20 24 012

Marka: OPEL

Viti i prodhimit: 2000

Kilometrazhi: 10.000 - 14.999

Lënda djegëse: Naftë

Marshi: Manuale

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Kërkoj