Mercedes-Benz E-CLASS 250 AVANGARDE BLUEFICENCE FULL OPTION Viti 2010

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: kafe Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima KM..........: 184000 SHES MERCDES-BENZ E-CLASS 250 AVANGARDE BLUEFICENCE FULL OPTION E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TEK MERCEDES-BENZ ME: ...

15.00 Euro €

  Tiranë, Tiranë, Shqiperi  

  Autovetura  

  20/03/2019   

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: kafe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
KM..........: 184000

SHES MERCDES-BENZ E-CLASS 250 AVANGARDE BLUEFICENCE FULL OPTION E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI TE GJITHA SHERBIMET TE BERA TEK MERCEDES-BENZ

ME: FULL OPTION
KAMBIO AUTOMATIKE
KLIMA BI-ZONE
PILOT AUOTOMATIK
PAMJE PANORAMIKE
NAVIGATOR I MADH
DVD MP3 BLUTOOUTH
SENDILIE ME MEMORIE
SENDILIE ME NGROHJE DJE FTOHJE
SENDILIE ME FRYRJE DHE CFRYRJE
BUTON START/STOP
SENSOR SHIU SENSOR PARKIMI
KAMERA PARKIMI
XENO BI XENO
PASQYRA ME PALOSJE
PASQYRA ANTI VERBUESE
FULL OPTION
LIBER SHERBIMI
Cel. : 0692109922

Marka: Tjetër

Viti i prodhimit: 2010

Kilometrazhi: 0 - 4.999

Lënda djegëse: Naftë

Marshi: Automatike

Dyer: 4/5

Tipi i njoftimit: Ofroj